Menü Kapat

Fiyat Politikası

Otobüs Kiralama
Otobüs Kiralama

www.otobuskirala.org 1997 den günümüze kadar her zaman en uygun fiyat politikası nı benimsemiştir. Fakat bu araçlarımızın ve personelimizin kalitesini tartışmaya açmaz. Otobüs Kiralama Hizmetlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile rakiplerimize göre hem daha kazançlı hemde daha uygun fiyatlı çalışmaya devam ediyoruz. Az kazançlı çok iş prensibi ile her zaman rakiplerimize fark açmayı başardık. Yüksek kapasiteli araç filomuz ile kaliteden ödün vermeden Türkiye’nin en ucuz otobüs kiralama firması olmaktan mutluyuz. 

Gelelim maliyetleri nasıl düşürdüğümüze; Firmamız öncelikle toplu alım prensibi ile çalışmaktadır. Akaryakıt alımlarında yıllık teminatlar vererek rakiplerine göre en az %10 daha uyguna akaryakıt sağlar. Bu indirimi de müşterilerine yansıtır. Akaryakıt alımında sağladığımız ek faydayı Araç yedek parça,Lastik,Araç içi ikramlar ve başka bir çok kalemde de yıllık olarak alım yapan firmamızın rakipleri ile arasında %20 fark olması gayet doğaldır. 

www.otobuskirala.org ekibi bu sebeple size daha uygun fiyata daha donanımlı araçları sunar. Günümüzde bir otomobilin günlük kiralama bedeli 250 TL nin üzerine çıkmışken,ekibimiz 46 kişilik otobüsü size belirli günlerde otomobil fiyatına hemde şoförlü sunar. Milyon liralık otobüsleri bu fiyata verdiğimiz için zarar değil aksine daha çok kar ediyoruz.Sizde Otobüs Kiralamak için bizi ve rakiplerimizi deneyin… İkinci transferinizde tekrar bizi arayacağınızdan eminiz. İyi Yolculuklar dileriz.

Minibüs Kiralama

1989 dan günümüze ulaşan bir minibüs serüveniyiz. En küçüğünden en büyüne minibüs kiralama ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yegane firma olmaya devam ediyoruz. 1989 yılında bir adet minibüs ile yolcu taşıma hizmetine başlayan firmamız günümüzde ülkemizin en yüksek kapasiteli araç filolarından birine sahiptir. İşine aşık bir ekip ve uzman bir yönetim kadrosu ile işimizin en iyisi olmaya adayız. Şoförlü Kiralık Minibüs Hizmetlerimizde en uygun fiyatı www.otobuskirala.org ekibinden alırsınız. Türkiye’nin her bölgesinde hazır bulunan araçları ile size daima en uygun fiyatı sunuyoruz. Çünkü biz sadece halka hizmet ediyoruz. Araçlarımızın sabit çalıştığı bir kurum veya kuruluş yok. İşimiz Minibüs Kiralama. Bizi de rakiplerimizi de deneyip farkı görmeniz temennisi ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir