Menü Kapat
Hizmetlerimiz

Resmi Kurum Taşımacılığı

Resmi Kurum Taşımacılığı İhtiyaçlarınızda , Gültekin turizm operasyon ekibi 7/24 esasına göre, transfer hizmetleri ve karşılama hizmetleri olarak 2 grupta çalışmaktadır. Gelecek olan misafirlerin saatlerini takip eden transfer koordinatörlüğü aracı vaktinde hazır ederken, karşılama ekibi ise misafiri karşılar ve araca kadar eşlik eder.
Gültekin turizm operasyon ekibi ayrıca yaşanabilecek aksamalara karşı her zaman nöbetçi personel ve yedek araç bulundurarak organizasyon düzenini garantiye alır.
Bugüne kadar bir çok başarılı organizasyona imza atmış olan Gültekin Turizm Operasyon Ekibi ile kusursuz hizmete ulaşabilirsiniz.

www.otobuskirala.org size Türkiye’nin her şehrinden aynı kalite ve standartlarda Otobüs ve Minibüs Kiralama Hizmetleri Sunar. İster Düğün için Otobüs Kiralayın, İsterseniz bir tur veya gezi için. Aynı hizmet kalitesini her transferimizde hissedeceksiniz. Yolcu Taşıma Hizmetlerinde çığır açmaya devam ediyoruz. En uygun fiyatlar ile Türkiye’nin heryerinden Yolcu Taşıma Hizmetimize Ulaşabilirsiniz…

Fiyat Politikamız

*Yola çıkmadan ulaşım fiyatını netleştirdiğiniz bir turda,ekstradan yaptığınız 50 – 100 km yüzünden araç sahipleri ile veya Kaptanlar ile problemler yaşamıyormusunuz? Bu yaşadığınız problemleri ortadan kaldırmak için sizlere farklı bir sistem ile geliyoruz. Biz şeffafız… 2019 ve 2020 sezonunda 46-50 ve 54 lük araçlarımızın günlük hakedişi 1500 TL , 27 ve 31 kişilik araçlarımızın günlük hakedişi 850 TL , 16 ve 19 kişilik araçlarımızın günlük hakedişi 600 TL dir. Sizden ayrıca her km için Otobüs 2 TL,Midibüs 1,3TL Minibüs 0,85 TL tahsil edilir. Araç personelimiz ve araç takip sistemlerimiz buna entegre çalışır. 

 

Aracınız yoldayken araç takip sistemimizden aracınızın ne kadar yol yaptığını hızını vs. anlık görebilirsiniz. Taşıma yaptırdığınız araçlara fazla yol yaptırmamak için daha pahalı oteller ile çalışmak zorunda kalmaz ve dilediğiniz kadar ek gezinti yapabilirsiniz. Artık yolculuk sırasında fazla yapılan yoldan dolayı gergin bir ortam ile tur yapmaya son veriyoruz.
* Sezon boyunca sabit fiyat garantisi ile tüm Bayram ve özel tarihlerde taşıma fiyat yüksekliği derdinden kurtulun.Firmamızla çalışan hiçbir Kurum Bayram ve özel günlerde fiyat farkı ile karşılaşmaz…