Menü Kapat
Tur ve Organizasyon Hizmetleri

Tur ve Organizasyon Hizmetleri

Tur ve Organizasyon Hizmetleri , Yılın belirli zamanlarında düzenlenen spor, sanat, siyasi organizasyonlar, kongreler, seminerlere katılmak üzere yüzlerce, binlerce hatta on binlerce insan aynı zaman dilimi içerisinde organizasyon alanına ulaşmaya çalışmaktadır.
Bu denli büyük organizasyonlarda tüm misafirlerin zamanında organizasyon alanına ulaştırılması gerekmektedir. Ulaşımda yaşanabilecek küçük aksaklıkların organizasyonun tamamına yansıyacağı da göz önünde bulundurulursa, ulaşım hizmetlerinin organizasyonların en kritik aşaması olduğu kolayca anlaşılabilir.

16 Kişilikten 54 kişiliğe kadar geniş araç portföyümüz ile her türlü transfer işlerinize profesyonel çözüm sunuyoruz. Arkanıza yaslanıp bizi seyretmeniz yeterli. Profesyonel operasyon ekibi,işinin uzmanı kaptan ve kabin ekipleri ile size sadece seyredip işleyişin tadını çıkartmak kalacak. Firmamız özmal 510 koltuk sayısına sahiptir,bu sayıyı geçen transfer hizmetleriniz olsa dahi anlaşmalı ek araçlar ile sizi üzecek hiçbir konuya fırsat vermiyoruz. 

Gerek araç kalite ve temizliği,gerek personel verimliliği açısından aradığınız hizmet kalitesini Gültekin Turizm’de bulacaksınız. Yapılacak olan transfer operasyonları sırasında gerek anlık,gerekse günlük,haftalık,aylık raporlar alabilirsiniz. Size özel tahsis edeceğimiz operasyon sorumlumuz ile 7/24 anlık iletişimde bulunup kusursuz işler çıkarabilirsiniz. İster Şehiriçi,ister Şehirdışı ister Yurtdışı transferlerinizde Gültekin Turizm kalite ve fiyat politikası ile tanışmadan taşıma sözleşmenizi imzalamayın. Bizleride,rakiplerimizide deneyip,farkı görmeniz temennisiyle…

 

Mutlu Müşteriler

Hizmet kalitesinin farkına varmadan araçtan inen müşterimizin olmaması prensibiyle çalışıyoruz

 

Yetki Belgemiz

Tüm araçlarımız T.C. Ulaştırma ve Denizcilik bakanlığı tarafından kurumumuza verilen D2 yetki belgesine sahiptir. Tüm otoyol ve köprülerden geçiş iznine sahiptir.

 

Kalabalık Gruplar

510 özmal koltuk sayımız ile kalabalık gruplarınızda anında hizmet garantisi sunuyoruz. Bize koltuk sayısı bildirmeniz yeterli.

 

Kusursuz Operasyon

Misafirlerimizi aracımıza almadan sizinle başlayan diyaloğumuz ile işimizin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Hem dakik,Hem Pratik

www.otobuskirala.org size Türkiye’nin her şehrinden aynı kalite ve standartlarda Minibüs ve Otobüs Kiralama Hizmeti Sunar. İster Düğün için Otobüs Kiralayın, İsterseniz bir tur veya gezi için. Aynı hizmet kalitesini her transferimizde hissedeceksiniz. Yolcu Taşıma Hizmetlerinde çığır açmaya devam ediyoruz. En uygun fiyatlar ile Türkiye’nin her yerinden Yolcu Taşıma Hizmetimize Ulaşabilirsiniz…