Menü Kapat

Turizm Taşımacıları Platformu

Turizm Taşımacıları na Özel. Türkiye’nin her yerinden iş paylaşımı yapıyoruz. Platformumuza üye olan  her taşımacımıza her ay en az 2 iş garantisi veriyoruz. Hemde ÜCRETSİZ. İşini hakkınca yapan her taşımacı esnaf veya firmamızı www.otobuskirala.org ekibi olarak komisyonsuz ve aracısız çalışma sistemimize bekliyoruz.

Tüm Turizm Taşımacıları Burada !
Bilgilerini Mail At İşimizi Paylaşalım

Tur ve Transfer iş paylaşımları www.otobuskirala.org otomasyon sistemi tarafından otomatik sms ile bilgilendirme şeklinde komisyonsuz ve aracısız paylaşılmaktadır.

Biz Turizm Taşımacıları olarak ülkemizin her köşesinde yılın 365 günü yol yapıyoruz. Fakat işlerimizi paylaşabileceğimiz bir platformumuz bugüne dek hiç olmadı. 2019 yılında www.otobuskirala.org ekibinin çabalarıyla kurulan Turizm Taşımacıları Platformu her geçen gün dahada büyümeye devam ediyor. Hiç komisyonsuz hemde ücretsiz bir platform olarak yolumuza devam edeceğiz. Sizde bu platformda araçlarınıza iş bulabilir veya işinize araç bulabilirsiniz. Hep birlikte çalışıp daha güzel bir geleceğe ulaşmak için araçlarımızı ve işlerimizi çok verimli kullanmalıyız. Bunu adil olarak başarabilen tek platform olarak ülkemizin her köşesinde olmaya devam edeceğiz.

Kurmuş olduğumuz otomasyon sistemi tamamen bağımsız çalışmaktadır. Transfer veya Tur işinin Platformumuza kaydının düşmesi halinde sistemimiz otomatik olarak işin yapılması gereken şehirdeki taşıma kapasitesine uygun olan, ilk sıradaki araç sahibine sms ile tüm iş bilgilerini iletir. İşi alan taşımacımız hiç komisyonsuz şekilde ödemesini müşterisinden tahsil edebilir. Bu durumdan www.otobuskirala.org ve ekibi herhangi bir ödeme talep etmez. 

Burada dikkat etmemiz gereken tek husus işlerimizi gerektiği şekilde ve kalitede yapabilmektir. www.otobuskirala.org standartlarına uymayan veya müşteri memnuniyetsizliği yaratan her taşımacımızı aramızdan çıkartarak birinci sınıf bir hizmet platformu oluşturuyoruz. Müşterilerimize memnuniyet garantisi verebilmemiz için hep birlikte birinci sınıf işler çıkarmalıyız. Bu platform aynı zamanda birkaç dakika içerisinde ülkemizin herhangi bir köşesinden dilediğiniz kalitede araç bulmamızı da sağlayacaktır. Bu hız ve kalite ile yolumuza devam ederken, www.otobuskirala org ekibi olarak bu platformu kurma fikrini bizlere sunan değerli yöneticimiz Ali GÜLTEKİN e teşekkürü borç bilir, Tüm Turizm Camiasına İyi Yolculuklar Dileriz.