Menü Kapat
Yurtdışı Yolcu Taşımacılığı 46 Kişilik Otobüs Kiralama Fiyatı

Yurtdışı Yolcu Taşıma

Yurtdışı Yolcu Taşıma Hizmetleri –

Gültekin Turizm olarak T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından uluslar arası ve yurt içi ticari yolcu taşımacılığı (B2) sertifikası ile yetkilendirilmiş bulunmaktayız.

Tüm araçlarımızın bütün dünya da geçerli sigorta ve kaskolarını yaptırmaktayız.

Kaptan ve Kaptan yardımcılarımızın yurt dışı sağlık sigortalarıyla beraber, pasaportları ve tüm dünyada geçerli yeni ehliyetleri bulunmaktadır. Geçilecek olan gümrük kapılarından gerekli izinleri zamanında alıyor,işleyişinizi hızlandırıyoruz.

             Yurt içinde olduğu gibi Yurtdışı seyahatlerinde herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için araçlarımızı araç takip sistemleri ile şirket merkezimizden düzenli olarak takip ediyoruz.

             16,19,27,31,35,46 ve 54 kişilik araç çeşitliliğimiz ile grup sayısına göre hizmet garantisi veriyoruz.

             Dünyanın her yerindeki turistik bölgelere rahat koltuklu, koltuk arkası TV’li, çift yön uydulu, sınırsız internet ve açık büfe ikramlarıyla birlikte tam donanımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

              Hepsinden daha önemlisi güler yüzlü, ilgili, saygılı ve ülkemizin tüm turistik bölgeleri konusunda son derece deneyimli personelimiz ve son derece ilgili operasyon ekibimiz ile memnuniyet garantisi veriyoruz

Araçlarımızda bulunan uydular yurtdışında da çekebilecek kapasite de olup, dünyanın neresinde olursanız olun TV keyfiniz yarıda kalmıyor. (Sadece TURKSAT)

Güvenli ve keyifli yurt dışı seyahatleri için hizmetinizdeyiz…

Özmal Koltuk Sayımız

* 510 Özmal koltuk sayısı ile hizmetinizdeyiz. Geniş araç portföyümüzün getirdiği opsiyonellik ile araçlarımızda oluşabilecek,giderilmesi vakit alacak arıza durumlarında aynı kapasite ve kalitede aracı en kısa sürede hizmetinize sunacağımızın garantisini veriyoruz.
* Yolcularımıza Sınırsız Wifi hizmetini ücretsiz sunuyoruz.
*Her aracımızda standart 1 Adet Kaptan,1 Adet Hostes Koltuğu ve 1 Adet 3-4 numaralı koltukta olmak üzere toplamda 3 adet Mikrofon ile problemsiz tanıtımlar yapabilirsiniz.
*Araçlarımızda çalışmayan ses ve görüntü sistemi bulunamaz. Ayrıca her koltukta yolcumuz için ücretsiz bir kulaklık bulunmaktadır.
* Araçlarımızın tamamında Taşıt Tanıma Sistemi bulunmaktadır. Akaryakıt için kaptanımızın sizden ödeme istemesi söz konusu bile olamaz.
* Sizinle daha uzun soluklu istişareler yapıp kalitemize kalite eklemek için ofisimize bekleriz.
Atatürk Bulvarı 83/9 (Foto Cemal İşhanı) Kızılay/Ankara