Menü Kapat

Acentalarımıza Özel

Bir Seyahat Acentanız Var İse Okumanızı Tavsiye Ederiz

Ankara ve İstanbul merkezli Acentalarımıza Özel , taşıma esnasında yaşadıkları problemlerin tespiti ile başladı yükselişimiz. Yılın 365 günü otobüs ve minibüs ihtiyacını firmamızdan karşılama sözü veren Acentalarımızın bütün taşıma problemlerini çözme sözümüz ile yola çıkıyoruz. Sizlerle çalışmaya başladığımızda sadece turumuzu yüksek memnuniyetle bitirmenin tadını çıkaracaksınız.

Fiyat Politikamız

*Yola çıkmadan ulaşım fiyatını netleştirdiğiniz bir turda,ekstradan yaptığınız 50 – 100 km yüzünden araç sahipleri ile veya Kaptanlar ile problemler yaşamıyormusunuz? Bu yaşadığınız problemleri ortadan kaldırmak için sizlere farklı bir sistem ile geliyoruz. Biz şeffafız… 2019 ve 2020 sezonunda 46-50 ve 54 lük araçlarımızın günlük hakedişi 1500 TL , 27 ve 31 kişilik araçlarımızın günlük hakedişi 850 TL , 16 ve 19 kişilik araçlarımızın günlük hakedişi 600 TL dir. Sizden ayrıca her km için Otobüs 2 TL,Midibüs 1,3TL Minibüs 0,85 TL tahsil edilir. Araç personelimiz ve araç takip sistemlerimiz buna entegre çalışır. Aracınız turdayken araç takip sistemimizden aracınızın ne kadar yol yaptığını hızını vs. anlık görebilirsiniz. Taşıma yaptırdığınız araçlara fazla yol yaptırmamak için daha pahalı oteller ile çalışmak zorunda kalmaz ve dilediğiniz kadar ek gezinti yapabilirsiniz. Artık tur sırasında fazla yapılan yoldan dolayı gergin bir ortam ile tur yapmaya son veriyoruz.
* Sezon boyunca sabit fiyat garantisi ile tüm Bayram ve özel tarihlerde taşıma fiyat yüksekliği derdinden kurtulun.Firmamızla çalışan hiçbir Acenta Bayram ve özel günlerde fiyat farkı ile karşılaşmaz…

Çift Kaptan Güvencesi

* Çift kaptan olması gereken tüm yolculuklarınıza ikinci kaptanımızı ayrıca bir ücret talep etmeden hizmetinize sunuyoruz. Yedek kaptanımızı tur alanından merkezimize geri çekerek,tur boyunca ikinci kaptan için ayrıca konaklama ücreti ödemenize gerek bırakmıyoruz.
* Yolcu sayınızın yetersiz olduğu durumlarda sizinle birlikteyiz. Yaptığımız 5 turdan 1’ini geçmemesi iyi niyeti ile yaklaşık % 30 indirim alabilirsiniz.
* İster şehir içi olsun,ister şehir dışı her işimize kaptanlarımız beyaz veya mavi gömlek üzeri kravat ile çıkmak zorundadır. Ekibimiz araç içerisinde asla Sigara içmek vb. davranışlarda bulunmaz ve kronik problemimiz kaba,saygısızca veya küçük düşürücü konuşmalara girmez. Bu ve benzeri bir problem ile karşılaşmanız durumunda bahsi geçen kaptanımızı araçlarımızda bir daha görmeyeceğinizin taahhütünü size sunuyoruz.
Sizi yolcunuza mahcup etmeyiz. Sadece rahat olun… Bize güvenin…
* Araç içi ikramlarımız için sizden ücret talep etmiyoruz. Yapmanız gereken sadece tercih yapmak su+sıcak ikram veya su+soğuk ikram.

Özmal Koltuk Sayımız

* 510 Özmal koltuk sayısı ile hizmetinizdeyiz. Geniş araç portföyümüzün getirdiği opsiyonellik ile araçlarımızda oluşabilecek,giderilmesi vakit alacak arıza durumlarında aynı kapasite ve kalitede aracı en kısa sürede hizmetinize sunacağımızın garantisini veriyoruz.
* Yolcularımıza Sınırsız Wifi hizmetini ücretsiz sunuyoruz.
*Her aracımızda standart 1 Adet Kaptan,1 Adet Hostes Koltuğu ve 1 Adet 3-4 numaralı koltukta olmak üzere toplamda 3 adet Mikrofon ile problemsiz tanıtımlar yapabilirsiniz.
*Araçlarımızda çalışmayan ses ve görüntü sistemi bulunamaz. Ayrıca her koltukta yolcumuz için ücretsiz bir kulaklık bulunmaktadır.
* Araçlarımızın tamamında Aytemiz Taşıt Tanıma Sistemi bulunmaktadır. Akaryakıt için kaptanımızın sizden ödeme istemesi söz konusu bile olamaz.
* Sizinle daha uzun soluklu istişareler yapıp kalitemize kalite eklemek için ofisimize bekleriz.
Atatürk Bulvarı 83/9 (Foto Cemal İşhanı) Kızılay/Ankara