Menü Kapat
otobus-kiralama-ankara

Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı

Tamamı Ulaştırma Bakanlığımızca belgelenmiş D2 yetki belgeli araçlarımız ile Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı nda kalite ve güvenin tadını çıkarın. Otobüs kiralama hizmetlerinde öncü kuruluşumuz ile size sadece hareket saatinizi beklemek düşer.

          16,19,27,31,35,46 ve 54 kişilik araç çeşitliliğimiz ile grup sayısına göre hizmet garantisi veriyoruz.

             Türkiye’nin her bölgesine koltuk arkası TV’li, Uydulu, yatar koltuklu, sınırsız wifi ve araç içi ikramlarıyla birlikte tam donanımlı turizm araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

www.otobuskirala.org size Türkiye’nin her şehrinden aynı kalite ve standartlarda Otobüs ve Minibüs Kiralama Hizmetleri Sunar. İster Düğün için Otobüs Kiralayın, İsterseniz bir tur veya gezi için. Aynı hizmet kalitesini her transferimizde hissedeceksiniz. Yolcu Taşıma Hizmetlerinde çığır açmaya devam ediyoruz. En uygun fiyatlar ile Türkiye’nin her yerinden Yolcu Taşıma Hizmetimize Ulaşabilirsiniz…

Tertemiz ve kusursuz araçlar, Üniformalı ve işinin uzmanı kaptan kadrosu, Güler yüzlü kabin ekibi ve sizinle birlikte eksiksiz işler çıkaracak Operasyon ekibimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Yolcu Taşıma Hizmeti alan her müşterimizin araçlarımızdan memnun ayrılmasını hedefleyerek çıkıyoruz yola.Tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 Yetki Belgesi ile belgelenmiş araçlarımız ile şimdi daha güçlüyüz. Daha önce başka bir firma ile çalıştıysanız farkı hissedeceksiniz. www.otobuskirala.org şimdiden iyi yolculuklar diler.

 

Neden Biz ?

Firmamız özmal 510 koltuk sayısına sahiptir,bu sayıyı geçen transfer hizmetleriniz olsa dahi anlaşmalı ek araçlar ile sizi üzecek hiçbir konuya fırsat vermiyoruz. Gerek araç kalite ve temizliği,gerek personel verimliliği açısından aradığınız hizmet kalitesini Gültekin Turizm’de bulacaksınız. Yapılacak olan transfer operasyonları sırasında gerek anlık,gerekse günlük,haftalık,aylık raporlar alabilirsiniz. Size özel tahsis edeceğimiz operasyon sorumlumuz ile 7/24 anlık iletişimde bulunup kusursuz işler çıkarabilirsiniz. İster Şehiriçi,ister Şehirdışı ister Yurtdışı transferlerinizde Gültekin Turizm kalite ve fiyat politikası ile tanışmadan taşıma sözleşmenizi imzalamayın. Bizleride,rakiplerimizide deneyip,farkı görmeniz temennisiyle…