Menü Kapat
transfer hizmetleri ankara otobüs kiralama

Transfer Hizmetleri

16 Kişilikten 54 kişiliğe kadar geniş araç portföyümüz ile her türlü havalimanı transfer hizmetleri ihtiyacınıza profesyonel çözüm sunuyoruz. Arkanıza yaslanıp bizi seyretmeniz yeterli. Profesyonel operasyon ekibi, işinin uzmanı kaptan ve kabin ekipleri ile size sadece seyredip işleyişin tadını çıkartmak kalacak.  Firmamız öz mal 510 koltuk sayısına sahiptir, bu sayıyı geçen transfer hizmetleriniz olsa dahi anlaşmalı ek araçlar ile sizi üzecek hiçbir konuya fırsat vermiyoruz.

Gerek araç kalite ve temizliği, gerek personel verimliliği açısından aradığınız hizmet kalitesini Acemali Turizm’de bulacaksınız.

               Yapılacak olan transfer operasyonları sırasında gerek anlık, gerekse günlük, haftalık, aylık raporlar alabilirsiniz. Size özel tahsis edeceğimiz operasyon sorumlumuz ile 7/24 anlık iletişimde bulunup kusursuz işler çıkarabilirsiniz.

İster Şehir içi, ister Şehir dışı ister Yurtdışı transferlerinizde Acemali Turizm kalite ve fiyat politikası ile tanışmadan taşıma sözleşmenizi imzalamayın.

www.otobuskirala.org size Türkiye’nin her şehrinden aynı kalite ve standartlarda Minibüs ve Otobüs Kiralama Hizmeti Sunar. İster Düğün için Otobüs Kiralayın, İsterseniz bir tur veya gezi için. Aynı hizmet kalitesini her transferimizde hissedeceksiniz. Yolcu Taşıma Hizmetlerinde çığır açmaya devam ediyoruz. En uygun fiyatlar ile Türkiye’nin her yerinden Yolcu Taşıma Hizmetimize Ulaşabilirsiniz…

          Yüksek model lüks araçlar ve deneyimli kabin ekibimiz ile yolculuk sırasında siz sadece uykuya dalacaksınız.

En İyisini Arayanlara...

9, 16, 19, 27, 31, 35, 46 ve 54 kişilik araç çeşitliliğimiz ile grup sayısına göre hizmet garantisi veriyoruz.

             Türkiye’nin her bölgesine koltuk arkası TV’li, çift yön uydulu, rahat koltuklu, sınırsız internet ve açık büfe ikramlarıyla birlikte tam donanımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Tertemiz ve kusursuz araçlar, Üniformalı ve işinin uzmanı kaptan kadrosu, Güler yüzlü kabin ekibi ve sizinle birlikte eksiksiz işler çıkaracak Operasyon ekibimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz.  Yolcu Taşıma Hizmeti alan her müşterimizin araçlarımızdan memnun ayrılmasını hedefleyerek çıkıyoruz yola.Tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 Yetki Belgesi ile belgelenmi araçlarımız ile şimdi daha güçlüyüz. Daha önce başka bir firma ile çalıştıysanız farkı hissedeceksiniz. En İyisini Arayanlara…

Bizleride,rakiplerimizide deneyip,farkı görmeniz temennisiyle…