Menü Kapat

Seçim Otobüsü

https://https://www.otobuskirala.org/wp-content/uploads/2020/05/hemen-kirala.jpg

Seçim Otobüsü Kiralama Hizmeti – Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de birlikteyiz. Dilerseniz 1 adet dilerseniz 500 adet kiralayabileceğiniz seçim otobüslerini sizlere Ennur Turizm güvence ve tecrübesiyle sunuyoruz. Gerek partilerimize, gerek aday ve aday adaylarımıza sadece birkaç gün içerisinde ister ses sistemli, ister platformlu şekilde dilediğiniz kadar otobüsü hazır edebiliriz.                      

                   Siz değerli Parti ve Yöneticilerimize dilerseniz aylık, yıllık veya birkaç aylık şekilde otobüs kiralama hizmeti sunmaktayız. Seçim otobüsü kiralama hizmetinin yanı sıra Seçimlere özel Araç seslendirme sistem kurulumları, araç platform kurulumları ve araç giydirme işlemlerinin tamamı ile biz ilgileniyor. Sizlerin sadece seçimlere odaklanmasını sağlıyoruz.

                    Dilerseniz Minibüs , dilerseniz Otobüs size sadece bir seçim yapmak düşecektir.

Tamamı Şoförlü olarak teslim edilen seçim araçlarımızda çalışmakta olan şoför vb. personellerin sigorta, maaş, harç vs. giderleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

                   İster Edirne’de ister Kars’ta kullanın. Türkiye’mizin her yerinde hizmetinize daima hazırız.

Tüm Türkiye’de Hizmet veren firmamız , sizlerin seçim esnasında yaşadıkları problemlerin tespiti ile başladı yükselişimiz. Yılın 365 günü otobüs ve minibüs ihtiyacını firmamızdan karşılayabilirsiniz. Bütün Seçim Otobüsü problemlerinizi çözme sözümüz ile yola çıkıyoruz. Sizlerle çalışmaya başladığımızda sadece işinizi yüksek memnuniyetle bitirmenin tadını çıkaracaksınız.

En-nur Turizm Başarılar Diler.

Özmal Koltuk Sayımız

* 510 Özmal koltuk sayısı ile hizmetinizdeyiz. Geniş araç portföyümüzün getirdiği opsiyonellik ile araçlarımızda oluşabilecek,giderilmesi vakit alacak arıza durumlarında aynı kapasite ve kalitede aracı en kısa sürede hizmetinize sunacağımızın garantisini veriyoruz.
* Siz değerli yöneticilerimize Sınırsız Wifi hizmetini ücretsiz sunuyoruz.
*Her aracımızda standart 1 Adet Kaptan,1 Adet Hostes Koltuğu ve 1 Adet 3-4 numaralı koltukta olmak üzere toplamda 3 adet Mikrofon ile problemsiz tanıtımlar yapabilirsiniz.
*Araçlarımızda çalışmayan ses ve görüntü sistemi bulunamaz. Ayrıca her koltukta misafirleriniz için ücretsiz bir kulaklık bulunmaktadır.
* Araçlarımızın tamamında Aytemiz Taşıt Tanıma Sistemi bulunmaktadır. Akaryakıt için kaptanımızın sizden ödeme istemesi söz konusu bile olamaz. Tüm ödemeleriniz Kurumsal Hesabımıza Yapılır.
* Sizinle daha uzun soluklu istişareler yapıp kalitemize kalite eklemek için ofisimize bekleriz.
Atatürk Bulvarı 83/9 (Foto Cemal İşhanı) Kızılay/Ankara