Menü Kapat

S.S.S.

Hakkımızda - Otobüs Kiralama otobüs Simülatör

Otobüs & Minibüs Kiralama Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

1- Kiralamak İstediğim Minibüsü veya Otobüsü Görebilir Miyim?

Dilediğiniz zaman garajımızda görebilirsiniz veya aracın kendi resimlerini ve videolarını tarafınıza gönderilmesini talep edebilirsiniz.

2- Otobüsü Kiralamaya Karar Verdiğimde Ödeme Yapmam Gerekecek mi?

Maalesef Evet. Araçlarımızdan herhangi birini veya birkaçını kiralamaya karar verdiğinizde toplam tutarın %20 ‘sini ön ödeme olarak firmamıza yapmalısınız.

3- Kiraladığım Minibüs veya Otobüste Herhangi Bir Arıza Olursa Ne Yapacağınızı Öğrenebilir miyim?

Araçlarımızın herhangi birinde teknik bir arıza olması durumunda Türkiye’nin hangi noktasında olursa olsun size en yakın araç tarafınıza yönlendirilerek seyahatinizin devamını sağlıyoruz.

4- Seyahatimize Başlamadan Önce Size Herhangi Bir Evrak veya Bilgi Vermeli miyiz?

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Tarafımızdan İstediği bilgiler sizden istenecektir. Bunlar Yolcu Sayısı,Yolcu İsim ve Soy isimleri ,Yolcu Tc Kimlik Numaralarıdır. Bu Bilgileri Tarafımıza Bildirmelisiniz.

5- Araç Evraklarınızı Önceden Görebiliyor Muyuz?

Evet. Dilediğiniz An.

6- Ön Ödemeden Sonra ki kalan ödemeyi ne zaman yapmalıyız?

Aracınız yolcularınızı alıp yola çıktıktan sonra dilerseniz banka hesap numaralarımıza veya araç kabin ekibimize ödemenizi tamamlamalısınız

7- Kaptanlarınızı önceden tanıyabilir miyiz?

www.otobuskirala.org ekibinin en hassas olduğu konu Kaptanlarımızdır. Gerek kılık kıyafeti gerek diksiyonu gerekse mesleki yeterliliği açısından hassas bir eleme sürecinden geçirilerek iş başı yaptırılır. Kaptanlarımız ile yola çıkmadan dilerseniz tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir